oberon sigorta aksigorta logo

Elektronik Cihaz Sigortası dışında; DASK – Zorunlu Deprem Sigortası, Konut Sigortası, Eşya Sigortası hizmetleri de bulunmaktadır. Araçlarınız için Kasko, Trafik Sigortası ve Aksigorta Tamamlayıcı Trafik Sigortası da sunduğu ürünler arasında yer almaktadır. Can dostlarımız için Aksigorta’nın yarattığı PATİ ürünü ile evcil hayvanlarınızın da güvence altına alabilirsiniz. Bütün hizmetlerimiz Aksigorta Güvencesiyle sağlanmaktadır.

Hakkımızda

Oberon Sigorta Acenteliği A.Ş. sigortacılığa yeni bir soluk getirerek online acentelik alanında bir ilki gerçekleştiren ve geliştirdiği CepteGüvence uygulaması ile 7/24 hizmet sunan yeni nesil bir dijital sigortacıdır. Oberon Sigorta bir Aksigorta acentesi ve çözüm ortağıdır. Aksigorta ile beraber Fintegre, Turyap, Arena Bilgisayar, İstanbul Bilişim gibi birçok firma ile de ortak çözümler konusunda iş birliği içerisindedir. Oberon Sigorta’nın sağladığı hizmetler arasında değer verdiğiniz elektronik eşyalarınız için Elektronik Cihaz Sigortası ile yeni ve ikinci el cihazlarınıza koruma paketleri sunulmaktadır.

Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Her türlü sorunuz, öneriniz ve görüşleriniz için biz araya bilirsiniz.

+90 850 811 12 55

Hakkımızda daha fazla öğrenmek için
iletişim zarf

Size yardımcı olmak için buradayız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip merak ettiğiniz konular hakkında destek alabilirsiniz.

info@cepteguvence.com